Michael Bisping ma wiadomość dla „idiotów”, którzy uważają koronawirusa za spisek !!

Michael Bisping ma jasne przesłanie dla ludzi, którzy uważają, że pandemia koronawirusa jest częścią większego spisku. Pośród chaosu wokół wybuchu epidemii na całym świecie, jednym z głośnych mówców o tym wszystkim jest były król wagi średniej UFC. Podczas ostatniego wywiadu dla Submission Radio „The Count” zaatakował zwolenników teorii spiskowych, którzy nadal ignorują fakty!

„Niestety, świat przeżywa teraz bardzo szalony czas. Jeśli wszyscy po prostu zrobimy to, o co proszą nas władze oraz postąpimy zgodnie z wytycznymi … – to nie jest 5G, rządy nie konspirują nad nowym porządkiem świata, nie jest to spisek, ziemia nie jest płaska. Musimy tylko pozostać w domu i robić to, co nam powiedziano, a ta rzecz minie – powiedział Bisping.

„Ale jest wielu idiotów, którzy uważają, że wiedzą lepiej”, dodał Bisping. „Wiele osób jest niepewnych i myślą, że wszyscy są przeciwko nim, a świat jest wielkim spiskiem. To nie jest spisek. To jest choroba, wirus, który powstał w Chinach i rozprzestrzenił się na całym świecie i jest wysoce zaraźliwy. Musimy zostać w środku, robić, co nam powiedziano, a za chwilę minie.

„Albo wszyscy możemy być idiotami, zignorować to, co wszyscy nam mówią, zignorować to, co mówią nam naukowcy… ponieważ wiem, co ludzie mówią:„ Nie wierz we wszystko, co słyszysz w wiadomościach. ”Nie wierzę.” podsumował

„To, co robię, to słuchanie, czytanie i słuchanie lekarzy, ludzi, którzy całe życie poświęcili medycynie. Zwykle ich słucham, a nie głupków w Internecie. ”

Jedno jest pewne – jeśli zamierzasz debatować na ten temat z Michaelem Bispingiem w mediach społecznościowych, lepiej się przygotuj i dobrze wiedz, o czym mówisz.

Ten artykuł ukazał się po raz pierwszy na BJPENN.com 16.04.2020

Dodaj komentarz