Mateusz Rębecki bez rywala na UFC 295!

Czarne chmury nieoczekiwanie zebrały się nad jednym z pojedynków zaplanowanych na nadchodzącą galę UFC 295. Na domiar złego – chodzi o walkę z udziałem Polaka.

Do swojego trzeciego boju w barwach UFC miał już za tydzień przystąpić były mistrz FEN w wadze lekkiej – Mateusz Rębecki (18-1). Podczas zbliżającego się wydarzenia UFC 295 w legendarnym Madison Square Garden w Nowym Jorku, Polak miał skrzyżować rękawice z niepokonanym reprezentantem Tadżykistanu – Nurullo Alievem (9-0)Miał – bo w dniu dzisiejszym światowe media obiegła bardzo niefortunna informacja – otóż jak się okazało, Tadżycki zawodnik doznał kontuzji nogi i jak sam zakomunikował na swoich mediach społecznościowych – w najbliższych dniach czeka go operacja.

To z kolei oznacza oczywiście, że nie ma on możliwości wystąpienia w starciu z Mateuszem Rębeckim. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy amerykańska organizacja zdecyduje się na poszukiwanie zastępstwa „last minute” czy jednak cały pojedynek zostanie zdjęty z karty walk i przełożony na inny termin. 

Dodaj komentarz