Maciej Kawulski: „Mamy 3 scenariusze na najbliższe miesiące .. !”

Mija miesiąc od kiedy świat MMA uległ zamknięciu. Kryzys dotknął wszystkie sportowe organizacje, odwołana została również gala KSW 53. Pomimo usilnych starań włodarzy, aby wydarzenie przenieść do studia, nawet taki format musiał zostać odrzucony. Głód oglądania starć współczesnych gladiatorów narósł do takiego stopnia, że każdy fan zdaje się odliczać dni, kiedy wszystko wróci do normy. Na ten moment nie wiadomo kiedy to nastąpi, natomiast szefostwo KSW jest przygotowane na różne scenariusze!

 

W programie „MMAgazyn” Polsatu Sport, Maciej Kawulski, współtwórca KSW przedstawił warianty na najbliższą przyszłość federacji. Pierwszym z nich są gale studyjne.

 

Będziemy wówczas w bardziej zagęszczonym tempie organizować gale i będzie można wykupić je pakietowo. W zależności jak będą pracować granice, będziemy zapraszać zawodników z zagranicy, również tych spoza Europy.

Drugi scenariusz jest taki, że wszystko będzie dobrze, a koronawirus to zwykła ściema, wszyscy wyjdziemy na ulice i będziemy znowu robić imprezy. Na to przyjdzie nam jeszcze jednak trochę poczekać…

 

Trzeci scenariusz to wariant mieszany.

Planujemy również zrobić wariant przechodni, czyli taki, który zakłada płynne przejście pomiędzy eventami studyjnymi, totalnie bez widowni, poprzez organizację trochę większych gal w halach na kilkaset osób. Następnie, jeśli ta chęć konsumpcjonizmu wzrośnie u ludzi na tyle, że będą chcieli oglądać duże gale, to my jesteśmy gotowi to robić.

 

Cała rozmowa z Maciejem Kawulskim dostępna jest tutaj. 

 

A wy drodzy czytelnicy? Jak widzicie najbliższe miesiące w polskim i światowym MMA? Podzielcie się swoimi wizjami 🙂

Dodaj komentarz