Kolejny Polak na karcie walk gali Cage Warriors 146! Karol Kutyła dołącza do rozpiski

Kolejny reprezentant Polski zadebiutuje niedługo w Cage Warriors. Brytyjska organizacja właśnie przed chwilą ogłosiła to w mediach społecznościowych.

Już od dłuższego czasu, możemy zaobserwować współpracę na linii federacji Cage Warriors z polskimi zawodnikami, więc kolejnych rodzimych nazwisk należy się tam spodziewać. 

Po wcześniejszym zapowiedzeniu na zaplanowaną na 12 listopada galę Cage Warriors 146 w Manchesterze dwóch starć z udziałem Polaków – Mateusza Figlaka (7-1) i Łukasza Kopery (10-7) przyszedł czas na kolejnego. Reprezentujący Radomski Klub Taekwondo Karol Kutyła (6-4) podejmie lokalnego zawodnika, jakim jest Luke Riley (4-0). Pojedynek zakontraktowany został w kategorii piórkowej.

https://www.instagram.com/p/CjU4SmvDXjY/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Luke Riley to uważany za duży talent, zaledwie 23-letni Anglik, który od czasu swojego debiutu w zawodowym MMA w 2021 roku, pozostaje niepokonany. Wszystkie swoje cztery dotychczasowe starcia stoczył właśnie dla federacji Cage Warriors.

Pochodzący z Kozienic reprezentant Polski, po nieudanym wyjeździe na Słowację, gdzie w marcu tego roku podjął wyzwanie w postaci Romana Paulusa (9-1) podczas gali OKTAGON Prime 5, wrócił do rodzimej organizacji Babilon MMA, jednakże dość nieoczekiwanie poległ w boju z Szymonem Rakowiczem (3-2) na czerwcowej gali z numerem 29. Występem w Manchesterze, na pewno będzie więc chciał odkuć się za ostatnie porażki.

Dodaj komentarz