Kłopoty, kłopoty Conora McGregora…

Conor McGregor i kłopoty z prawem to już chyba dwie nierozłączne kwestie. Irlandzki wojownik po raz kolejny objęty dochodzeniem!

Wszystko zaczęło się tydzień temu od brutalnego ataku nożownika w stolicy Irlandii- Dublinie. W wyniku tego incydentu ranna została trójka dzieci oraz kobieta. Sprawcą okazał się Algierczyk, który od jakiegoś czasu mieszka w Irlandii.Ta sytuacja nie przeszła obojętnie pochodzącemu z tego kraju Conorowi McGregor’owi, który na swoich social mediach wydał wyrok na sprawcę oraz wyraził swoje zdanie na temat polityce imigracyjnej rządu:

”Tortury i śmierć. Nie stracimy już więcej naszych kobiet i dzieci przez chorych i zdeprawowanych ludzi, którzy w ogóle nie powinni być w Irlandii.” 

Takie wpisy światowej gwiazdy MMA doprowadziły do kłopotów z prawem. 35-letni Conor obecnie jest objęty dochodzeniem, w związku z domniemanym nawoływaniem do nienawiści na tle narodowościowym. Jego internetowe wpisy są częścią szerszego postępowania kryminalnego obejmującego dochodzenie w trzech kwestiach.

Dodaj komentarz