Khamzat Chimaev szykuję się do powrotu. Walka z Neil’em Magnym na horyzoncie! Do walki zamierza trenować z… krokodylami!

Khamzat Chimaev chwilę po ogłoszonej emeryturze, zapowiada powrót do walk. Do klatki UFC zamierza wejść jeszcze w lipcu tego roku, a jego rywalem ma być Neil Magny!

Popularny „Borz” przebojem wdarł się w szeregi UFC. Dla Amerykańskiego giganta stoczył trzy walki, które wygrał w niezwykle efektownym stylu. Jednak po ostatniej walce, na wskutek zarażenia koronawirusem, ogłosił on zakończenie swojej kariery.

Emerytura Chimaeva nie trwała zbyt długo. Szwed oficjalnie ogłosił, że zamierza powrócić w lipcu tego roku sugerując walkę z Neil’em Magnym. O całej sytuacji wypowiedział się menager Khamzata, bardzo dobrze znany Ali Abdelaziz, który zdradził, że do następnej walki Chimaev zamierza trenować z KROKODYLAMI i REKINAMI:

„Myślę, że wielu z nas tak naprawdę nie wie, przez co przechodzą ci młodzi wojownicy. Niemożliwe jest życie w ich głowach i ciałach, a czasami mówią coś z frustracji lub są po prostu wściekli, że nie mogą robić tego, co kochają. Khamzat robił to przez całe życie, więc prawie czuł się kaleką, gdy nie był w stanie trenować, ale teraz jest zdrowy i zacznie trenować.”

„Rozmawiałem z nim w tym tygodniu, a on nawet powiedział, że będzie pływał z aligatorami i rekinami. Wykonywanie treningu z tymi stworzeniami będzie w ramach specjalnego programu szkoleniowego”.

Via bjpenn

 

 

Dodaj komentarz