KBN32: Kalisz – Wielkie powroty! W ringu Balski, Czerkaszyn i Stępień!

Już 27 stycznia 2024 r. w Kalisz Arena pierwsza, noworoczna gala największej grupy promotorskiej Knockout Promotions! W walce wieczoru pochodzący z Kalisza, zajmujący 2 miejsce w rankingu WBC Bridger, polski Rocky Balboa Adam Balski (18-2, 10KO)! Znany wszystkim z ringowych bojów m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem pięściarz, rozpali swoją publiczność w rytm dyskotekowej “Felicita”! Zwycięstwo w tej walce będzie dla Balskiego przepustką do starcia o wymarzony tytuł Mistrza Świata!

 

Na styczniowej gali KBN32: Kalisz powróci do ringu również Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO)! Po zaskakującej porażce na gali Usyk vs Dubois, polsko-ukraiński talent chce odbudować swoją pozycję w światowym rankingu i pokazać, że ostatnia walka była tylko pechowym potknięciem.

 

W ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO). Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością.

 

To nie koniec! Do ringu powróci jeszcze jeden topowy polski pięściarz – Paweł Stępień (18-1-1, 12KO). Dla szczecinianina to pierwsza walka po zaciętym boju, który stoczył na gali w Wielkiej Brytanii z reprezentantem gospodarzy – Joshuą Buatsim.

Dodaj komentarz