Kamaru Usman zdecydowanym faworytem wśród bukmacherów w potencjalnym starciu z Conorem McGregorem!

Popularność Conora McGregora nie przekonuje bukmacherów, jeśli chodzi o potencjalną walkę z mistrzem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem!

Menedżer Usmana sugeruje, aby to McGregor był jego kolejnym rywalem przy okazji obrony pasa , a sam Usman odniósł się do „The Notorious” na Twitterze. Bukmacherzy z BetOnline.ag zaoferowali graczom zakład z Usmanem, który jest obecnie ogromnym faworytem na poziomie -350. McGregor jest uznawany jako underdog z kursem +285.

Sytuacja w wadze półśredniej jest obecnie w ruchu. a poszukiwanie odpowiedniego rywala dla Kamaru trwa w najlepsze. Do tej pory przymierzanym rywalem był Jorge Masvidal, które nagle zaczął interesować się rewanżowym starciem z Nate’m Diazem. Były mistrz Tyron Woodley zmierzy się już w najbliższy weekend z Gilbertem Burnsem, a Colby Covington również czeka na swój pojedynek, celując zarówno w rewanż z Usmanem, jak również w pojedynki z Woodleyem i Masvidalem.

Usman odnotował swoją pierwszą udaną obronę pasa mistrzowskiego wagi półśredniej UFC w grudniu podczas UFC 245, pokonując Covington’a przez TKO w piątej rundzie.

McGregor, były mistrz wagi piórkowej i lekkiej, odnotował w styczniu zwycięstwo nad Donaldem Cerrone pokonując go w zaledwie 40 sekund przez TKO, dzięki czemu jego bilans w kategorii do 170 funtów wynosi obecnie 2:1!

Zobacz poniżej spekulacyjne kursy Usman vs. McGregor (walka musi wydarzyć się przed 1 stycznia 2021 r. aby doszło do wypłaty):

Kamaru Usman -350
Conor McGregor +285

Kto jest waszym faworytem w tym teoretycznym starciu ?

Dodaj komentarz