Kacper Matyszewski vs. Adrian Wieliczko pierwszym zestawieniem gali Armia Fight Night 14

Już pod koniec miesiąca, bo 29 lipca, federacja Armia Fight Night odwiedzi polskie wybrzeże, organizując w Kołobrzegu 14. edycję swojej gali.

To, że organizacja zadebiutuje w tym regionie Polski, wiedzieliśmy już od poprzedniej odsłony, kiedy to oficjalnie ogłoszono pierwsze nazwisko tej gali, którym okazała się być Klaudia Syguła (3-1).

Dzisiaj natomiast, opublikowano pierwsze zestawienie tego wydarzenia. W kategorii koguciej, rękawice skrzyżują Kacper Matyszewski (1-0) oraz Adrian Wieliczko (0-1)

Matyszewski to reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia, który przeszedł na zawodowstwo w lutym bieżącego roku podczas gali Armia Fight Night 12, na której to szybko rozprawił się z Danielem Wojańczykiem (0-1), dusząc go w pierwszej rundzie.

Na tej samej gali, w zawodowym MMA debiutował również Adrian Wieliczko. Wychowanek klubu Ronin Fight Team Białogard musiał uznać jednak wyższość Kamila Szkaradka (2-0), z którym przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Adriana możemy pamiętać również z gal FAME MMA, ponieważ federacja ta nawiązała współpracę z Armia Fight Night i to właśnie na ich wydarzeniach, kolejno o numerach 11 i 12, odbył się czteroosobowy turniej Road to Armia, którego zwycięzca – którym został Adrian Wieliczko – otrzymał kontrakt właśnie z AFN. 

Dodaj komentarz