Justin Gaethje dosadnie na temat McGregora: „Ten koleś jest teraz na kolanach”!

Justin Gaethje od lat domaga się walki z Conorem McGregorem. Jego niesamowita dyspozycja i zwycięska seria sprawiły, ku rozbawieniu Gaethje, że sytuacja się odwróciła i to McGregor chce teraz z nim walczyć.

Gaethje (22-2 MMA, 5-2 UFC) zdobył w zeszłym tygodniu tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej UFC, kiedy zmiażdżył Tony’ego Fergusona i zwyciężył przez przerwanie sędziowskie w 5 rundzie podczas gali UFC 249.

Prezydent UFC, Dana White, potwierdził, że ​​planuje już organizację walki o unifikację tytułu pomiędzy Gaethje a mistrzem Khabibem Nurmadomedowem we wrześniu. McGregor (22-4 MMA, 10-2 UFC) jest jednak przekonany, że do tego starcia nie dojdzie i wejdzie w zastępstwo za Rosjanina.

W tym tygodniu McGregor wygłosił na Twitterze oświadczenie, w którym zaatakował topowych zawodników kategorii lekkiej, sugerując również, że Nurmagomedov nie weźmie udziału w walce z Gaethje, a on sam wkroczy do gry.

Gaethje zdaje się nie przejmować słowami Irlandczyka. Na swoim instagramie nowy mistrz postanowił przypomnieć McGregorowi, że do tej pory to jego wołania o walkę spotykały się z ignorancją ze strony Conora:

„Czy to nie jest zabawne, że ten koleś jest teraz na kolanach. Ostrożnie @thenotoriousmma, tracisz swoją siłę przebicia. Poirer czeka gotowy na walkę tak jak ja czekałem przez ostatnie 3 lata.” #gaethjevskhabib @tmz_tv

Gaethje oskarżył McGregora o przesadne nakłanianie do walki, a nawet zasugerował, że Irlandczyk powinien najpierw zmierzyć się ponownie z Dustinem Poirierem, gdyż jego jedynym obecnie celem jest walka z niepokonanym Dagestańczykiem!

Czy sądzicie, że McGregor zdoła sobie wywalczyć walkę mistrzowską zanim dojdzie do pojedynku Gaethje vs Nurmagomedov??

 

Dodaj komentarz