Joanna Jędrzejczyk z przekazem dla Jana Bałachowicza : „Jano, nie poddawaj się! Idź po to!”

Jan Bałachowicz (26-8) jako drugi reprezentant Polski stanie przed szansą walki o największe laury w światowym MMA, 26 września na UFC 253 stanie do walki o pasji kategorii półciężkiej, a jego rywalem będzie Dominick Reyes (12-1)

Joanna Jędrzejczyk która zdobyła oraz kilkukrotnie broniła pasa UFC w programie  „Koloseum” wypowiedziała w pełnych uznania słowach o Janku, podkreślając jego umiejętności i mentalność.

„Jestem bardzo szczęśliwa i nie mogę się doczekać tej walki, która już bodajże 26 września. Janek zasłużył na to jak nikt inny i nie mówię tu tylko o polskich zawodnikach, bo Janek jest jednym z tych fighterów, którzy podjęli ryzyko. Przechodząc z KSW, gdzie miał bardzo dobrze – przeszedł do UFC, pochylił czoła i wspiął się tak naprawdę na sam szczyt. To jest właśnie przykład zawodnika, który przeszedł drogę z niczego do czegoś ciężką pracą. Pomimo iż miał ciężkie boje, przeprawy, zmieniał team, były przegrane walki. On się nie poddał i ma tą mentalność mistrza od bardzo wielu lat.”

Asia też przekazała konkretne przesłanie dla Bałachowicza, aby się nie poddawał walczył do końca, żeby wszedł zrobił swoje i wyszedł z upragnionym pasem UFC.

„Będzie potworny ból, łzy, krew i zmęczenie, ale ja mówię: „Jano, nie poddawaj się! Idź po to!”. Aż mam ciarki, bo już czuję te emocje. “Jano, idź na całość!”. To jest walka o być albo nie być. Albo wchodzisz do elity albo zostajesz na dole. Tu trzeba po prostu wejść i zrobić wszystko, żeby ten pas zdobyć.”

Źródło: Koloseum/MMARocks

Dodaj komentarz