Joanna Jędrzejczyk podjęła ostateczną decyzję!

Po ostatnim szumie medialnym wokół potencjalnego powrotu do oktagonu Joanny Jędrzejczyk, poznaliśmy odpowiedź byłej mistrzyni UFC!Ta decyzja najlepszej Polki w historii MMA nie ucieszy kibiców, którzy czekali na jej powrót. Była mistrzyni UFC w latach 2015-2017 dała jasno do zrozumienia, że nie zamierza wracać do walk:

”Powróciłam do treningów w American Top Team na pod koniec stycznia tego roku, bo chciałam sprowadzić czy byłabym w stanie powrócić i trenować ciężko. Tak się stało. Trenowałam naprawdę ciężko 2-3 razy dziennie przez 13 tygodni. Każdy się mnie pytał czy powracam z emerytury. Myślałam szczerze o powrocie. Chciałam dać sobie jeszcze jedną szansę, ale wtedy ponownie doszło do kontuzji barku. Przyszło to ze zdwojoną siłą, w porównaniu z wcześniejszym bólem.

Czułam smutek, bardzo emocjonalne to dla mnie było. Poczułam jednak spokój spokój w moim sercu i duszy. To było to czego szukałam przez osiem miesięcy od momentu przejścia na emeryturę. Czuję się, że jestem w miejscu, gdzie nie gonię za niczym. To jest dobre. Smutne, ale czuję spokój. To jest coś czego brakowało mi przez ostatnie miesiące po przejściu na emeryturę.”

Dodaj komentarz