Jiri Prochazka komentuję zwakowanie pasa przez Hilla, Jamahal odpowiada!

Były mistrz wagi półciężkiej Jiri Prochazka docenił zwakowanie pasa przez Jamahala Hilla i zadał pytanie kto będzie jego następnym rywalem. Na wpis odpowiedział kontuzjowany Jamahal!

Podobnie jak Prochazka, Hill postanowił zrzec się tytułu wagi półciężkiej po odniesieniu kontuzji, jaką jest zerwanie ścięgna Achillesa. Zanim Jamahal doznał tak poważnego urazu czekał na powrót Prochazki po kontuzji i ich wspólnej walki o pas. Niestety w międzyczasie sam został kontuzjowany i ewentualne starcie obu zawodników po raz kolejny przesunęło się w czasie. 

Decyzję o zwakowaniu pasa postanowił skomentować Prochazka, który współczuje Hillowi i docenia jego posunięcie:

Jamahal stary, tak mi przykro, naprawdę nie mogłem się doczekać naszej walki. Doceniam twoje zwakowanie pasa. Tylko osoba, która doświadczyła takiej sytuacji, może to docenić. Kto następny? zwycięzca Błachowicz vs. Pereira czy kto?

Na wpis, gdzie czeski wojownik zwrócił się z szacunkiem do swojego niedoszłego rywala odpowiedział sam zainteresowany i podkreślił, że jak tylko wyleczy uraz spotkają się w oktagonie:

”Dzięki mistrzu!!! Walczyć będziemy na pewno!!! W międzyczasie wstrzymaj sprawy i nie mogę się doczekać, aż zobaczę cię po drugiej stronie oktagonu ze mną!!!”

 

Dodaj komentarz