Hand Wraps Challenge – Pomoc przeliczana na metry

Kluby sportów walki jednoczą się w kryzysie 🔥🔥

25 maraca 2020 chłopaki z Uniq Fight Club rozpoczęli akcję #HandWrapsChallenge, której celem jest finansowe wsparcie klubów sportów walki w całej Polsce.

Każdy trenujący potrzebuje owijek, a profesjonaliści używają ich niemal tak często jak skarpetek. Dzięki skilspo.com, członkowie klubów i sekcji z całego kraju mogą zamówić bandaże bokserskie z logo swojego klubu, a zysk z ich sprzedaży trafi na konto ich klubu (za każdy kupiony 1 metr owijek, sklep przekaże wskazanemu podmiotowi 2 zł. Oznacza to, że przy zakupie pary owijek 4m, 16 zł trafi na konto klubu, który wspiera kupujący).

Zamówienia są zbierane przez cały okres kwarantanny, a owijki trafią do nabywców w ciągu 30 dni od zakończenia akcji. Przez cały ten okres, na bieżąco aktualizowane są informacje o klubach włączających się do akcji, a na stronie https://bit.ly/2WKg268 został zamieszczony ranking pokazujący ile metrów owijek łącznie kupili fighterzy z danego klubu i kto jest liderem challenge’u. Pieniądze w formie darowizny zostaną przekazane klubom do 30 dni od zakończenia akcji.

W ciągu tygodnia do inicjatywy dołączyło 40 klubów z całej Polski, a każdego dnia dochodzą kolejne. We wsparcie zaangażowało się już ponad 100 osób. Rozwinęliśmy wspólnie ponad 1500 m owijek. Środowisko sportów walki jednoczy się i walczy. Dodajemy sobie nawzajem otuchy, motywujemy się i dzielimy rozwiązaniami. Wojownik nigdy się nie poddaje.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/648858422352542/

Strona akcji: https://www.skilspo.com/pl/264-hand-wraps-challenge

#handwrapschallenge #pomocprzeliczananametry #walczymyrazem

Dodaj komentarz