Gegard Mousasi vs. Johnny Eblen potwierdzone na czerwiec!

25. lutego, podczas gali Bellator 275 w Dublinie – Gegard Mousasi po raz ostatni pojawił się w klatce, stając naprzeciw Austina Vanderforda. Holender obronił swój pas kategorii średniej.

Po bezproblemowym odprawieniu z kwitkiem ostatniego pretendent dla Gegarda Mousasiego (49-7) na horyzoncie pojawił się oponent, który – według opinii wielu ekspertów – może przerwać panowanie aktualnego mistrza.

Johnny Eblen (11-0) – bo o nim mowa, jest niepokonany w zawodowym MMA. Reprezentant American Top Team bardzo szybko wkupił się w łaski federacji Bellator, w której startuje od 2017 roku. Ostatni pojedynek pod sztandarem amerykańskiego giganta stoczył 2 tygodnie temu, wyraźnie pokonując decyzją sędziów Johna Saltera (18-6) podczas gali Bellator 276.

Według najnowszych informacji, które na Twitterze przekazał światu niezwykle popularny dziennikarz Ariel Helwani, starcie Mousasi vs. Eblen zatwierdzone zostało na jedno z czerwcowych wydarzeń organizacji Bellator.

Oficjalna data oraz lokalizacja tego eventu nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie w najbliższych dniach, federacja opublikuje zapowiedź tego zestawienia wraz z miejscem i czasem rozgrywania akcji.

Dodaj komentarz