Gamrot odpowiada na zarzuty o stosowanie dopingu!

Wraz z informacją o trzeciej walce Gamrot vs. Parke ruszyła wojna medialna obu Panów. Jako pierwszy do ataku ruszył pochodzący z Irlandii Północnej, Norman Parke (28-6-1,1NC), który zarzucił Mateuszowi Gamrotowi (15-0,1NC) stosowanie dopingu. 

Na odpowiedź Mateusza nie musieliśmy długo czekać. ”Gamer” zaproponował Normanowi zrobienie testów antydopingowych w celu udowodnienia, że jest ”czysty”:

„A, Normuś? To ja mogę prosto skwitować – zrobimy testy? Zróbmy testy od razu. Jestem jak najbardziej za. Zróbmy testy dzisiaj, zróbmy za dwa tygodnie. Nie wiem jak Federacja KSW się na to zapatruje. Bicki są napakowane, brzuch jest bardzo wyżyłowany, ale testy możemy robić każdego dnia i o każdej porze.”

 

Zawodnicy wagi lekkiej stoczyli już ze sobą dwa pojedynki, w których oba były o tytuł mistrzowski KSW w wadze lekkiej. Pierwsze ich starcie miało miejsce na KSW 39, wówczas Polak pokonał Normana jednogłośną decyzją sędziów. Drugie starcie miało miejsce natomiast na KSW 40, a sama walka została uznana za nieodbytą z powodu przypadkowego włożenia palca w oko, przez Gamera. Teraz dzięki informacjom, jakie zdradził Mateusz Borek podczas programu ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym dowiedzieliśmy się, że organizacja KSW zestawi zawodników po raz trzeci i to już na najbliższej gali KSW, która ma odbyć się w lipcu.

 

Dodaj komentarz