Filip Bątkowski ponownie w klatce!

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Opalach na zawodowych ringach legitymuje się bardzo przywoitym bilansem: 28-3 (23 KO), natomiast Filip Bątkowski znany jest przede wszystkim jako szef federacji Armia Fight Night, która z powodzeniem radzi sobie na polskim rynku MMA i wypromowała już wiele młodych talentów.

Jeśli chodzi o MMA, to doświadczenie jest zdecydowanie po stronie Filipa, który na swoim koncie ma już 4 zawodowe walki, z czego 3 wygrał. Występował na takich galach jak: Free Fight Federation, RWC czy DWM Fight Night. Opalach natomiast w formule MMA dotychczas stoczył jeden pojedynek: na gali MMA VIP 1 w pierwszej rundzie rozbił Konrada Cyranowskiego.

Więcej informacji na temat karty walk oraz samego wydarzenia znajdziecie na stronie organizacji REVOLTA: https://www.facebook.com/revoltafight

 

[informacja prasowa]

Dodaj komentarz