Fame MMA na Stadionie Narodowym ? – Andrzej Kostyra odpowiada.

Gala Fame MMA 7 dopiero po wakacjach, lecz organizacja co jakiś czas ogłasza nowe nazwiska które wystąpią podczas gali. Na tę chwilę mamy kilka potwierdzonych pojedynków, zobaczymy w nich m.in Adriana Polaka, Amadeusza Ferrari, Marcina Najmana czy Arkadiusza Tańcule.

Andrzej Kostyra w Q&A na swoim kanale na YouTube odpowiadał na pytania fanów. Nie zabrakło również pytań o organizację Fame MMA. Popularny komentator bokserki został zapytany czy federacja zrzeszająca freak fighterów planuje event na największym obiekcie w Polsce jakim jest stadion narodowy.

„Rozmawiałem nawet dzisiaj z szefami Fame MMA, że myślą o tym. Gdyby nie pandemia to zorganizowali by na pewno w najbliższej przyszłości galę na stadionie narodowym i jest szansa by ten stadion w całości zapełnili, bo mają wierną armię kibiców zwłaszcza młodego pokolenia. Mówią że w związku z pandemią te plany są odłożone na 2/3 lata, muszą poczekać ale taki jest plan żeby zorganizować Fame MMA na stadionie narodowym i myślę że mogli by zapełnić stadion.”

Jeśli chodzi o MMA, to tylko KSW zorganizowało galę na stadionie. Zapełniając obiekt w liczbie 57766 kibiców, co jest drugim wynikiem na świecie jeśli chodzi o frekwencje na eventach MMA.

Fame MMA rozwija się w bardzie szybkim tempie, bardzo szybko weszli na duże obiekty wypełniając je niemal po brzegi, nie dziwią więc plany organizacji na podbój stadionu narodowego. Pozostaje tylko życzyć powodzenia i zapełnienia w przyszłości największego obiektu w Polsce.

FAME MMA 7 aktualna KARTA WALK:

Paweł „Popek” Mikołajuw – TBA
Adrian Polak – Amadeusz Ferrari
Marcin Najman – TBA
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa (walka w K-1)
Arkadiusz Tańcula – Piotr Tyburski
Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

 

Dodaj komentarz