”Fajnie byłoby wygrać przez poddanie”- Gnidko przed XTB KSW 85

Podczas gali XTB KSW 85 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Bohdan Gnidko i chce zasiąść na tronie wagi półciężkiej KSW.

Bilety na galę XTB KSW 85 w sprzedaży na eBilet.pl

Bohdan Gnidko stoczył do tej pory dziesięć pojedynków w zawodowy MMA i wszystkie wygrał.”Wszystkie walki skończyłem w pierwszej rundzie. Mój rekordy mówi sam za siebie. Ciężko trenuję i nie chcę, żeby walki trwały po trzy czy pięć rund. Chcę kończyć jak najszybciej swoich przeciwników.”

Teraz Bohdan stanie do walki o mistrzowski tytuł, w której zmierzy się z niepokonanym od 2017 roku i będącym na fali ośmiu wygranych z rzędu Ibragimem Chuzhigaevem.

”Ma na swoim koncie dużo więcej walk ode mnie, to jest jego mocna strona. Potrafi też wyjść z krytycznych sytuacji, w których często bywał. Ja jestem jednak wszechstronnym zawodnikiem i uważam, że nie będzie dla mnie problemem sprawienie problemów jemu. Chcę wygrać tę walkę i zostać pierwszym ukraińskim mistrzem KSW.”

Pochodzący z Ukrainy Bohdan Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73 i pokonując Damiana Piwowarczyka już w piątej sekundzie starcia, zanotował najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji. W kolejnej walce, podczas gali XTB KSW 77, Bohdan starł się z niepokonanym Madalinem Pirvulescu i znokautował go w pierwszej minucie pojedynku. Trzecia konfrontacja w okrągłej klatce również ułożyła się po myśli Bohdana, którego umiejętnościom – tym razem parterowym – uległ Rafał Kijańczuk. W najbliższej walce Gnidko również liczy na wygraną przez poddanie.

”Idealnym scenariuszem będzie wygranie walki bez urazów, samemu zadając trochę ran przeciwnikowi. To będzie mocna, ciekawa walka. Fajnie byłoby zwyciężyć przez poddanie.”

Do walki pomiędzy Bohdanem Gnidką a Ibragimem Chuzhigaevem dojdzie już 19 sierpnia podczas gali XTB KSW 85 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

<INFORMACJA PRASOWA>

Dodaj komentarz