Dwayne Johnson do Ngannou: ,,Nie jesteś na mnie gotowy”

Słynny ,,The Rock” to nie tylko były zawodnik WWE i popularny aktor, lecz też wielkie fan MMA. W listopadzie ubiegłego roku gwiazda odegrała bardzo znaczącą role podczas walki o ,,pas największego skurwiela”, kiedy to po walce założył pas na biodra Jorge Masvidala.

Dwayne Johnson podczas live na instagramie nie omieszkał odpowiedzieć na kilka pytań związanych o UFC, federacją z która bardzo mocno się identyfikuje. Podczas rozmowy z fanami jedno z pytań zadał nie kto inny, a Francis Ngannou, który w ubiegły weekend miał walczyć podczas UFC 249 z Jairzinho Rozenstruik. Zawodnik powiedział, że ,,The Rock” jest jego inspiracją i zaprosił go na wspólny trening, a po wysiłku wspólną tequile:

Dwayne Johnson odpowiedział w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny sposób:

„Francis Ngannou, pozwól, że coś ci powiem, bracie – nie jesteś na mnie gotowy” – zażartował Johnson. „Tak bardzo szanuję i kocham tego faceta. Jest jednym z czołowych zawodników wagi ciężkiej w MMA na świecie, i dominującą bestią. Nie mogę się doczekać, aż znów zobaczę jego walkę ”.

„Śledziłem twoją karierę, Francis, więc dziękuję, że to powiedziałeś, mówiąc, że byłem twoją inspiracją” – powiedział. „Życzę ci wszystkiego najlepszego. Słyszę o tobie naprawdę fajne rzeczy i nie mogę się doczekać, aby Cię zobaczyć i ujrzeć, jak znów walczysz. ”

Życie byłego zawodnika WWE nie zawsze, jednak było usłane różami. ,,The Rock” to idealny przykład amerykańskiego snu i dlatego bardzo mocno identyfikuje się z zawodnikami, którzy zostali bez pracy przez wirusa, starając się ich podnieść na duchu:

„Do wszystkich zawodników w UFC i całym świecie – szczególnie w UFC, ponieważ bardzo ich śledziłem, Dana White i ja jesteśmy bardzo dobrymi kumplami – czuję, że nie jesteście w stanie walczyć, ale wkrótce jasna strona tego wszystkiego.

„Może to twój trening, może to twoja zdolność umysłowa, którą mógłbyś teraz rozwinąć, ponieważ nie jesteś wpuszczany do klatki, ale jest w tym trochę iskierki nadziei i mam nadzieję, że znajdziesz to. Ponieważ kiedy wrócisz, prędkość, z jaką wrócisz, to spodziewam się, że zobaczę kilka bombowych walk, jak wrócisz do klatki i nie mogę się doczekać.”

Dodaj komentarz