DONIESIENIA: Michał Pietrzak bohaterem ostatniej walki KSW 53

Poznaliśmy praktycznie wszystkie zestawienia najbliższej gali KSW 53, która odbędzie się już 11 lipca. Niewiadomą zostało tylko jedno starcie, którego jednego z bohaterów prawdopodobnie już znamy, a jest nim – Michał Pietrzak.

Zawodnik „Czerwonego Smoka” ostatnią swoją walkę toczył z Roberto Soldić’iem, gdzie po trzech rundach przegrał przez decyzję sędziowską, jednak swoją postawą w walce z „Robocopem”, Michał zaimponował wielu kibicom. Pojedynek ten miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku i wydaje się, że już niedługo znów będziemy mogli oglądać Pietrzaka w klatce KSW, co zasugerował trener Piotr Sawiński na Instagramie.

„Chyba czas najwyższy kogoś popsuć 💪 @pietrzakmma gotowy na 💯 czekamy na oficjalne info 🤩🔜 #ksw53 #ksw #kopiboksuj #czerwonysmok #team #mma #passion #lifestyle #ready #to #fight #artnoxfightsport #pitbullwestcost #pitbullteam @pitbullsports 🔝 ostatnie szlify, jako mały dodatek, do kawału dobrej roboty trenera @bartoszjezierski 💪🙏🏻”

Pietrzak zapowiedział, że może walczyć zarówno w wadze półśredniej jak i średniej, lecz na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat limitu, w którym odbędzie się starcie. A Wy jakiej kategorii i z kim widzielibyście Michała w swoim kolejnym pojedynku dla KSW?

Dodaj komentarz