DONIESIENIA! Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski nową walką wieczoru gali KSW 54!

Z nieoficjalnych źródeł! Shamil Musaev wypada z walki wieczoru gali KSW 54! Marian Ziółkowski zastąpi kontuzjowanego Rosjanina i powalczy o pas z Mateuszem Gamrotem!

Początkowo rywalem Mateusza Gamrota(16-0) miał być również niepokonany Shamil Musaev(14-0). Jednak dzisiaj z nieoficjalnych źródeł dotarły do nas informacje o kontuzji Rosjanina, która wyklucza go z walki wieczoru na KSW 54.

Walka Gamrot vs Musaev zniknęła z oficjalnych kursów bukmacherskich. Co ciekawe z kursów zniknęła także walka na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim(21-7), a Maciejem Kazieczką(6-1). Wszystko wskazuje na to, że nowym rywalem „Gamera” zostanie już raz przymierzany do pasa mistrzowskiego „Golden Boy”

Starcie Gamrot vs Ziółkowski wydaje się zatem bardzo prawdopodobne. Nie wiadomo jednak co z Maciejem Kazieczką. Najprawdopodobniej i on dostanie nowego rywala.

Brak opisu.

Na razie nie mamy żadnych oficjalnych informacji od federacji KSW. Pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko największej polskiej federacji.

Dodaj komentarz