DONIESIENIA: Łukasz Rajewski vs. Sahil Siraj zawalczą ze sobą na XTB KSW 78

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy kolejną i prawdopodobnie ostatnią walkę, która uzupełni rozpiskę nadchodzącej gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

Już w przyszłym tygodniu, w sobotę 21 stycznia, największa Polska organizacja MMA rozpocznie nowy rok powracając do Szczecina. Głównym wydarzeniem tego wieczoru, będzie rewanż sprzed przeszło 10. lat pomiędzy Michałem Materlą (31-9) a Amerykaninem Kendallem Grove (24-18).

Powołując się na informacje dochodzące ze Skandynawii, kolejnym pojedynkiem zakontraktowanym na tę galę, ma być starcie w kategorii lekkiej w którym zmierzą się Łukasz Rajewski (11-8) i Sahil Siraj (7-1). Taką wiadomość, przekazał dziś wieczorem jeden z największych szwedzkich portali w tematyce sportów walki – Frontkick.online

https://www.instagram.com/reel/CnNI_CMAZnQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Doniesienia te potwierdza również sam zawodnik, który na swoich mediach społecznościowych przedstawia się jako zawodnik KSW, a co więcej – na jego Instagramowej relacji dodał zdjęcie z sali treningowej, z dopiskiem że zobaczymy go w akcji już za 2 tygodnie.

Źródło: IG/sahiltheknockoutprince

Siraj to afgańsko-szwedzki zawodnik, walczący głównie dla lokalnych, skandynawskich federacji. Ma on również po jednym występie dla takich organizacji jak BRAVE czy Cage Warriors. W dotychczasowej karierze przegrał tylko raz – niejednogłośną decyzją sędziów z faworyzowanym Austriakiem – Arbim Mezhidovem (16-5)

Dodaj komentarz