Curtis Blaydes w gorzkich słowach o VanZant, Ostovich oraz Gonzalez

Zawodnik wagi ciężkiej Curtis Blaydes (13-2,1NC), który od 2016 roku jest związany z UFC podczas rozmowy z fanami zaatakował przedstawicielki kobiecego MMA. 

W obecnych czasach, gdzie w MMA główną rolę odgrywa panująca na świecie pandemia, zawodnicy coraz częściej wdają się w przepychanki słowne za pomocą swoich mediów społecznościowych. Jednym z nich jest 29-letni Amerykanin, Curtis Blaydes, który w trakcie swojej rozmowy z fanami zaatakował zawodniczki wagi muszej- Paige VanZant, Rachael Ostovich oraz Pearl Gonzalez, twierdząc że wszystkie Panie zawdzięczają kontrakt z UFC wyłącznie temu, że ładnie prezentują się w bikini.

”Więc chcecie mi powiedzieć, że Paige Vanzant oraz Rachael Ostovich naprawdę zasługują na wszystko co mają od UFC ze względu na umiejętności sportowe i nie są w organizacji z powodu ich seksapilu? Jeśli się mylę, to przeproszę. Jednak jeśli jesteś prawdziwym fanem MMA, nie ma najmniejszej szansy abyś uwierzył w to, że te dwie zawodniczki są na kartach walk z innego powodu niż z tego, że ładnie się prezentują w bikini.”

Do dwójki wymienionych najpierw Pań, Curtis dorzucił jeszcze Pearl Gonzalez, o której powiedział:

„Kolejna kobieta, która nie jest wcale taka dobra sportowo, ale wrzuca do sieci fotki w stroju kąpielowym czy bieliźnie. Jej umiejętności są dokładnie takie same jak pięć lat temu, wdaje się w wymiany, okropnie porusza się w stójce i jest kiepską grapplerką. Zbyt wiele kobiet w tej branży dostaje dobre kontrakty przez swój wygląd, a nie przez poziom umiejętności sportowych.”

Czyli możemy się szykować na wojnę medialną Blaydes vs. Paige/Racheal/Pearl, oby tylko nie skończyła się w oktagonie UFC

Laugh emoticon

Dodaj komentarz