Conor McGregor ogłasza powrót do oktagonu!

Najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie Conor McGregor (22-6) zapowiedział swój powrót do oktagonu! Najbliższą walkę ma stoczyć już za cztery miesiące!

Po raz ostatni, 35-letniego zawodnika widzieliśmy w oktagonie dwa lata temu. Wówczas, w trzecim starciu z Dustinem Poirier’em doznał koszmarnie wyglądającej kontuzji, jaką było złamanie nogi. Chwilę po tym starciu, Irlandczyk ogłosił przejście na sportową emeryturę i wydawać by się mogło, że Conor pojedynki w oktagonie odłożył na bok i zajął się tylko i wyłącznie biznesem.

Ta myśl zmieniła się jednak w lutym obecnego roku, kiedy to największa organizacja MMA na świecie, jaką jest UFC ogłosiła, że kontrowersyjny ”Notorious” zostaje trenerem jednego z teamu w programie ”The Ultimate Fighter”. Po drugiej stronie stanął natomiast Michael Chandler.


Jak wiadomo z poprzednich edycji, dwójka trenerów po zakończeniu programu staje ze sobą do walki. Tak też ma być i tym razem! McGregora w wywiadzie dla ”talkSPORT’ zapowiedział, że do jego powrotu dojdzie jeszcze w tym roku, a jego przeciwnikiem ma być właśnie Chandler.

Ponadto, były podwójny mistrz UFC zapowiedział, że w kolejnym roku dojdzie do jego starcia z Justinem Gaethje’m oraz trylogii z Nate’m Diaz’em

 

„Grudzień Michael Chandler. Potem walka z Justinem Gaethje o pas BMF, a później zrobimy trylogię z Natem Diazem”

Dodaj komentarz