”Chce, żeby cierpiał”- Omielańczuk o Załęckim

Wszystko wskazuje na to, że mimo ogromnych kontrowersji związanych z pojedynkiem Daniela Omielańczuka i Denisa Załęckiego, finalnie starcie się odbędzie!

Weteran polskiej sceny MMA- Daniel Omielańczuk był gościem Andrzeja Kostyry, gdzie postanowił uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tego pojedynku. Zapytany przez prowadzącego czy starcie będzie miało miejsce, nie odpowiedział jednoznacznie tak, ale dał do zrozumienia, że jego menadżer, a Clout MMA doszli do porozumienia w sprawie walki.Odpowiedź na pytanie- Czy dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? udzielił także Andrzej Kostyra, który posiada informację, że ten pojedynek będzie miał miejsce:

”Ja Ci mogę powiedzieć, że będzie ta walka, bo mam tam dobre źródła informacji”

Oprócz tego padło pytanie o Denisa Załęckiego, mianowicie co na jego temat sądzi Daniel. Ten swoją odpowiedzią dał do zrozumienia, że nie przepada za dużo młodszym od siebie zawodnikiem:

”To jest typ, który myśli, że wszystkich przestraszy swoim krzykiem i dziwnym zachowaniem. Jest to mój pierwszy przeciwnik, którego naprawdę prawdziwie nie lubię i chce mu zrobić wielką krzywdę. Nie chce go znokautować, chce żeby cierpiał w klatce”

Dodaj komentarz