Brazylijski rewanż o mistrzowski pas oficjalnie zapowiedziany na galę ONE on Prime 7

Do głośnego rewanżu o mistrzowski tytuł jednej z największych federacji na świecie, dojdzie w przyszłym roku na kontynencie azjatyckim.

W październik bieżącego roku, podczas trzeciej gali organizacji ONE Championship transmitowanej na platformie Prime Video, doszło do hucznie zapowiadającego się starcia o laur kategorii piórkowej pomiędzy dwoma Brazylijczykami.

Mistrzowskiego pasa bronił dobrze znany z występów m.in. w UFC John Lineker (35-9) a jego oponentem został inny reprezentant „kraju kawy” – Fabricio Andrade (8-2). Po emocjonujących dwóch rundach pojedynku, w trzeciej doszło do incydentu który ostatecznie przyczynił się do tego, że zestawienie zostało uznane za nieodbyte. Po przypadkowym kopnięciu w kroczę, Lineker nie był w stanie kontynuować walki, ale zgodnie z regułami – zatrzymał swój pas.

Co się odwlecze to nie uciecze i rewanż tejże dwójki był formalnością. Dzisiaj w swoich mediach społecznościowych, organizacja ONE Championship oficjalnie podała datę w której do niego dojdzie. Poznaliśmy więc zarazem walkę wieczoru, zaplanowanej na 10 lutego gali ONE on Prime Video 7, która odbędzie się w stolicy Indonezji – Dżakarcie.

Kolejne zestawienia planowane na to wydarzenie, mają wkrótce pojawić się w sieci.

Dodaj komentarz