Brazylijczyk Sampaio nowym rywalem Tymka Łopaczyka na Babilon MMA 29

Dosłownie na ostatnią chwilę, dochodzi do małych przetasowań na karcie walk gali Babilon MMA 29, która odbędzie się już w najbliższy piątek w Radomiu.

 

Jakiś czas temu, w mediach społecznościowych opublikowano zestawienie, w którym w szranki stanąć mieli Tymoteusz Łopaczyk (8-3) oraz Jakub Kamieniarz (9-8).

Wygląda jednak na to, że drugi z nich z nie określonych na ten moment przyczyn, nie pojawi się w klatce podczas piątkowego wydarzenia. Organizacja poinformowała, że zamiast niego, w oktagonie zawalczy Brazylijczyk Kleverson Sampaio (12-6).

https://www.instagram.com/p/CeeM5I0Aw8D/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Pochodzący z Brasilii Sampaio, swoje boje toczył do tej pory wyłącznie na lokalnych, brazylijskich galach, gdzie większość wygranych pojedynków kończył przed czasem. Po raz ostatni pojawił się w klatce podczas Fight Music 2, w listopadzie ubiegłego roku, gdzie musiał uznać wyższość Edsona Souzy (5-0)

Łopaczyk to wychowanek bielawskiego klubu Bebson Gold Team, trenujący obecnie w warszawskim WCA. Polski „półśredni” zadebiutował w organizacji Tomasza Babilońskiego podczas gali z numerem 26, w listopadzie 2021 roku, gdzie w walce wieczoru przegrał z Piotrem Wawrzyniakiem (10-5) jednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj komentarz