Bellator MMA powróci do Paryża już w maju! Na karcie m.in. były zawodnik KSW

Amerykańska federacja Bellator MMA, ogłosiła właśnie termin kolejnej gali, którą zorganizują na kontynencie europejskim. 

Od dłuższego czasu wiemy, że organizacja Bellator MMA rozpocznie nowy rok w Europie już 25 lutego galą w stolicy Irlandii – Dublinie. Dzisiaj w mediach społecznościowych, ogłoszono, że kolejną destynacją na „Starym Kontynencie” będzie Francja.

To właśnie w paryskiej Accor Arenie, 12 maja, odbędzie się kolejne wydarzenie amerykańskiej federacji. 

Wraz z ogłoszeniem gali, poznaliśmy również pierwsze zestawienia, w tym to najważniejsze – walkę wieczoru, w której rękawice skrzyżują legendarny Gegard Mousasi (49-8-2) i brat aktualnego mistrza wagi półśredniej UFC – Fabian Edwards (11-2)

https://www.instagram.com/p/CnUA2ufoAQp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Drugim najistotniejszym starciem tego wieczoru, będzie pojedynek będący ćwierćfinałem ogłoszonego niedawno turnieju w kategorii lekkiej, którego stawką jest milion dolarów. Lokalny bohater, znany również z występów w KSW – Mansour Barnaoui (20-4) podejmie Amerykanina Sidneya Outlawa (16-5)

Majowa gala, będzie trzecią w historii federacji zorganizowaną na terytorium Francji. Wcześniej Paryż miał okazję gościć już galę Bellator 248 oraz Bellator 280.

Dodaj komentarz