Babilon MMA 28: Wawrzyniak vs Łaguna o mistrzowski pas wagi średniej 3 czerwca w Nowym Targu!

3 czerwca w Nowym Targu federacja Babilon MMA wraca z bardzo mocnym uderzeniem! W klatce ponownie pojawią się czołowi zawodnicy polskiej sceny MMA, co jest stuprocentową gwarancją wielkich sportowych emocji. W Hali Lodowej na gali Babilon MMA 28 w walce wieczoru Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguna powalczą na dystansie 5 rund o mistrzowski pas wagi średniej, a przed nimi w pojedynku na zasadach K-1 zmierzą się polskie legendy kickboxingu.

 

W pojedynku wieczoru trudno wskazać faworyta. 31-letni Piotr Wawrzyniak (9-5) ma na koncie dwa efektowne zwycięstwa z rzędu. Na gali Babilon MMA 22 znokautował Adriana „Aresa” Błeszyńskiego, a podczas Babilon MMA 26 zdominował faworyzowanego przez wielu Tymoteusza Łopaczyka. Kolejny rywal Wawrzyniaka Adam Łaguna (6-1) ma jeszcze bardziej imponującą serię zwycięstw w federacji Babilon MMA. Wszystkie trzy walki rozstrzygnął przed czasem, pokonując kolejno Kamila Mękala (runda 2), Mateusza Janura (runda 1) i Piotra Kalenika (runda 1). Który z nich okaże się lepszy na gali w Nowym Targu? Odpowiedź poznamy już 3 czerwca w klatce Babilon MMA.

 

To oczywiście nie koniec emocji! Oprócz zapowiadanego wcześniej starcia polskich legend kickboxingu arcyciekawie zapowiada się także walka w królewskiej kategorii, w której Marcin „Arab” Kalata sprawdzi się z Damianem „Bujakiem” Bujkowskim. Na gali Babilon MMA 28 pokażą się także debiutujący w wadze ciężkiej Robert Cyrwus, który zmierzy się z Grzegorzem Smolińskim, a w wadze piórkowej Hubert Lotta spotka się z Krzysztofem Mendlewskim. Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą na gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go. Bilety w cenie od 50 PLN dostępne w serwisie Eventim.pl.

Dodaj komentarz