Askar Askarov wypada z walki z Alexem Perezem!

Zabukowany na 16 lipca pojedynek w kategorii muszej nie dojdzie do skutku. Jeden z zawodników nie będzie mógł zawalczyć.

Jakiś czas temu, federacja UFC oficjalnie zapowiedziała, że na odbywającej się w Nowym Jorku gali UFC Fight Night, zmierzy się dwóch topowych zawodników wagi muszej – Askar Askarov (14-1-1) oraz Alex Perez (24-6)

Dzisiaj zza oceanu napłynęły niestety złe informacje, które jako pierwszy podał holenderski dziennikarz Eurosportu – Marcel Dorff. Według jego, zazwyczaj potwierdzonych informacji, starcie te zostało usunięte z oficjalnej rozpiski lipcowej gali, z powodu bliżej nieokreślonej niezdolności Askarova.

Nie wiadomo jeszcze czy dla Alexa Pereza zostanie znalezione zastępstwo, czy on również nie zaprezentuje swoich umiejętności w tym terminie. 

To nie pierwszy raz, kiedy pojedynek tej dwójki ostatecznie nie dojdzie do skutku. W lipcu ubiegłego roku, również potwierdzono zestawienie ich ze sobą, aczkolwiek na kilka tygodni przed walką Askarov doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu występ w oktagonie.

Dodaj komentarz