Alexander Volkanovski o kontuzji podczas walki z Hollowayem na UFC 276: „Złamałem kciuk w drugiej rundzie, ale to nas nie zatrzymało!”

Alexander Volkanovski o kontuzji podczas walki z Hollowayem na UFC 276: Złamałem kciuk w drugiej rundzie, ale to nas nie zatrzymało!

Podczas UFC 276 Alexander Volkanovski (25-1) ugruntował swoją pozycję niekwestionowanego mistrza UFC w kategorii piórkowej, kiedy to po raz trzeci pokonał byłego czempiona tej dywizji, Maxa Hollowaya (23-7). „The Great” poinformował, że podczas starcia złamał kość i czeka go operacja.

 

Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą w miniony weekend po raz trzeci i znowu górą okazał się Australijczyk. Volkanovski podzielił się informacją, że podczas drugiej rundy złamał kciuka, mimo tego przewalczył z kontuzją kolejne trzy rundy i obronił pas. Na swoich mediach społecznościowych wstawił zdjęcie z prześwietlenia i zdradził, że czeka go operacja oraz 12 tygodni przerwy:

„Złamałem kciuk w drugiej rundzie, ale to nas nie zatrzymało! Dzisiaj mam operację i nie będzie mnie przez 12 tygodni. Nie mogę się doczekać powrotu, dziękuję wszystkim za wsparcie.”

 

Dodaj komentarz