”2 na 2 i zasady uliczne”- Denis Załęcki proponuje walkę

Denis Załęcki postanowił o sobie przypomnieć fanom. Kontrowersyjny zawodnik zaproponował starcie dwóch na dwóch na zasadach ulicy.

Po ostatnim skandalicznym występie ”Bad Boya” na gali Clout MMA 3, zawodnik deklarował swoje odejście i usunięcie się z życia publicznego. Jak się okazuje, Denis szybko zmienił swoje zdanie i po raz kolejny dał o sobie przypomnieć.Najpierw oświadczenie z jacuzzi, o którym pisaliśmy TUTAJ, a teraz wpis na swoje social media, gdzie odpowiada na wyzwanie do walki ”Malichy” oraz składa propozycję starcia 2 vs. 2 na zasadach ulicy:

”Malicha, odpowiadając ci na relację… daj mi trochę czasu, to cię odblokuję. Za dużo osób mam już zablokowanych, więc trochę zejdzie, bym cię tam odnalazł… następny temat… Słowa dotrzymam i jestem chętny bić się z tobą w każdym wolnym terminie, niestety zależy to od włodarzy federacji, ale zaznaczam, jestem bardzo chętny na tę walkę, bo będzie o czym pogadać!  Ale będąc obiektywnym prędzej bym szedł w walkę 2vs2, ja z Bartkiem NA CIEBIE i Bułę, bo połączymy ten panel i na pewno by było ciekawiej! Bo ciekawi jesteśmy jakie masz zdanie na niektóre zachowania Buły. Moim priorytetem jest teraz BUŁA, ale dochodzą mnie słuchy, że kwoty, które woła, są nie do przeskoczenia! Boi się prawdziwego rewanżu na zasadach ulicznych, bo najwidoczniej ma za dużo do stracenia. Podejmujecie wyzwanie? 2vs2, zasady uliczne.”

Dodaj komentarz