”Zrobimy walkę wieczoru. Będzie krwawo”- Paweł Pawlak przed KSW: Colloseum II

Paweł Pawlak, który pozostaje niepokonany w organizacji KSW, podczas gali XTB KSW Colosseum spróbuje sięgnąć po mistrzowski tytuł.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.Podczas gali na PGE Narodowym Paweł Pawlak zmierzy się z Tomaszem Romanowskim w pojedynku o pas mistrzowski wagi średniej i liczy, że jego klub będzie mógł cieszyć się drugim tryumfem w tym roku w boju mistrzowskim o pas KSW.

 ”W kwietniu mój kolega Adrian Bartosiński zdobył pas wagi półśredniej. Liczę na to, że ja również wywalczę tytuł i klub Octopus będzie miał dwa pasy w ciągu miesiąca.”

Paweł Pawlak pozostaje niepokonany od ośmiu walk i jest numerem jeden rankingu wagi średniej. Tomasz Romanowski jest na fali pięciu wygranych z rzędu i zajmuje drugie miejsce w rankingu.

”Tomek wywiera ciągłą presję. Generalnie jego styl wydaje się być prosty, ale nikt nie może znaleźć na niego recepty. Myślę natomiast, że mój styl walki jest na tyle nieszablonowy, że znajdę na niego sposób. Przyzwyczaję się do jego sposoby walki w ciągu tych pięciu rund, tym bardziej, że często biłem się w pojedynkach pięciorundowych, więc myślę, że starczy mi czasu i on mnie niczym nie trafi. Wyciągnę go na głęboką wodę i tam sprawdzę. Zobaczymy kto ma lepsze kardio.”

Paweł zapowiada również, że fani mogą oczekiwać świetnego widowiska.

 ”Myślę, że sprawdzimy się w stójce, bo walka MMA w niej właśnie się zaczyna i od tego zaczniemy, a nasze style walki dadzą coś spektakularnego. Tomek ma bardzo agresywny styl prowadzenia boju, ja mam bardziej taktyczny, ale jak wchodzę w wymiany, to wchodzę mocno i daję krwawe walki, więc myślę, że zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo.”

Popularny „Plastinho” jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał siedem pojedynków, a raz zremisował.

Do starcia Pawła Pawlaka z Tomaszem Romanowskim dojdzie już 3 czerwca podczas XTB KSW Colosseum 2.

Dodaj komentarz