„Zobaczycie moją agresywną wersję w starciu z Praselem” – Phil De Fries przed KSW 74

Podczas gali KSW 74 Phil De Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej, po raz siódmy stanie do obrony swojego tytułu.

Phil De Fries jest najdłużej panującym mistrzem KSW wagi ciężkie i świetnie czuje się w Polsce.

Uwielbiam przybywać do Polski, być mistrzem KSW, toczyć wielkie walki – mówi De Fries. – To znaczy dla mnie wiele i kocham to uczucie, kiedy pas jest na moich biodrach. Nie mogę doczekać się kolejnego razu. Wierzę, że mogę wygrać z każdym. Jestem pewny siebie. Pracuję ciężko na sali, aby zbudować w sobie poczucie bycia niezniszczalnym.

W najbliższym boju Phil De Fries stanie do walki z Ricardo Praselem, który jest po dwóch spektakularnych wygranych w okrągłej klatce. Ricardo świetnie czuje się walcząc w parterze, ale dla De Friesa nie ma to znaczenia.

Zobaczycie moją agresywną wersję w starciu z Praselem. Nie przegram tej walki. Jestem dla niego za silny w parterze. Kiedy wyląduje na macie, poczuje tę siłę. Będę uważał na jego techniki kończące.

Ostatecznie jednak mistrz chciałby wygrać walcząc w stójce i tam znokautować Prasela.

Prasel nie ma zbyt niebezpiecznej stójki, więc pewniej będę czuł się na nogach. On jest jednak niezwykle wytrzymały i nie będzie łatwo go skończyć. Natomiast ja zawsze staram się kończyć walki przed czasem i chciałbym w końcu dodać do rekordu nokaut w stójce.

Phil De Fries od lat pozostaje niepokonany. W klatce KSW nie przegrał żadnej walki i chce, aby tak pozostało.

Chcę być postrzegany jako najlepszy z najlepszych, jako zawodnik, który pokonuje każdego.

Do walki o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Ricardo Praselem dojdzie 10 września podczas gali KSW 74 w Arenie Ostrów.

Artykuł pochodzi ze strony kswmma.com

Dodaj komentarz