Znany rywal Sylwestra Millera w walce o mistrzowską szablę!

Dawid Martynik przeciwnikiem Sylwestra Millera w walce o mistrzowską szablę kategorii koguciej  (61 kg) AFN!

Znamy już przeciwnika szeregowego Sylwestra Millera (9-3), który stoczy z nim bój
o najwyższe trofeum organizacji Armia Fight Night. To młody i perspektywiczny
Dawid Martynik (4-1), który na co dzień trenuje w Polsce pod okiem Michała “Mety” Mankiewicza, zasilając ekipę Octagon Team Cieszyn. Martynik w zawodowej karierze może pochwalić się bilansem czterech zwycięstw i tylko jednej porażki, a podczas ostatniej gali Babilon MMA 18 pokazał się znakomicie, kończąc przed czasem faworyta starcia, Patryka Trytka (Berserkers Team).

Czy uda mu się zwyciężyć z Millerem? Odpowiedź na to pytanie już 22 stycznia.

O gali Armia Fight Night 9

Kolejna – dziewiąta edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 22 stycznia. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Ze względów epidemiologicznych gala odbędzie się w studio.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Armia Fight Night 9 zobaczymy aż 9 pojedynków z udziałem żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej.

Będą to między innymi: szeregowy Sylwester Miller, szeregowy Damian Kosiorek i starsza szeregowa Monika Opak.

Wkrótce pojawią się zestawienia walk, a 22 stycznia czekają nas prawdziwe sportowe wojny!

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Dodaj komentarz