Znamy szósty pojedynek KSW 87!

Już 14 października w czeskim Trzyńcu odbędzie się 87 gala KSW. Podczas niej zobaczymy dziewięć pojedynków w formule MMA.

Na blisko miesiąc przed eventem, organizacja ogłosiła już sześć pojedynków, a ostatnim z nich jest pojedynek niepokonanego Josefa Stummera (3-0) z debiutującym w KSW- Dawidem Karetą (4-3).26-letni Josef na zawodowstwie zadebiutował rok temu. Zanim po raz pierwszy zobaczyliśmy go w klatce KSW, odniósł dwa zwycięstwa na galach RFA. W największej polskiej organizacji zadebiutował w kwietniu obecnego roku na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Wówczas pokonał jednogłośnie na punkty Jonatana Kujawę. Teraz, czeka go drugie starcie dla KSW.

Jego przeciwnikiem będzie Dawid Kareta, który swoje cztery ostatnie pojedynki stoczył dla największej organizacji u naszych południowych sąsiadów Oktagon MMA. Uzyskał tam bilans dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Wcześniej, ”Kanara” mogliśmy oglądać także na gali Wieczoru Walk, gdzie uległ byłemu mistrzowi KSW- Robertowi Ruchale czy też na nie istniejących już VFCL MMA Championships oraz Szarża MMA. 

Pojedynek obu zawodników odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Dodaj komentarz