Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą”- „Juras” odpowiada Piotrowi Walawskiemu!

Piotr Walawski to były uczestnik programu „Tylko Jeden”. Podczas emisji półfinałowego odcinka musiał pożegnać się z programem po nokaucie od Adriana Bartosińskiego.

„Leda” po nokaucie długo nie mógł dojść do siebie. Po walce Piotr wymiotował co wychwycił aktualny zawodnik oraz komentator KSW Łukasz Jurkowski, krytykując Walawskiego.

„Leda” odpowiedział Jurkowskiemu przypominając mu sytuację z KSW 42, gdzie Łukasz ze względu na kontuzję mostka nie był wstanie wyjść do drugiej rundy:

 

„Niedzielna rozkminka : Krytykuje się rzyganie w klatce po ciężkiej walce po knockoutcie podczas gdy nie wychodzi się do drugiej rundy bo mostek boli 🤷🏼‍♂️😁 męczycie o odpowiedź to macie ! Pozdrówki 🤜🤛
#ksw #fight #mma #JurekNoCoTy

Na odpowiedz „Jurasa” nie trzeba było długo czekać:

„Mostek połamany przez Bartosza Fabińskiego i Daniela Omielańczuka na sparingach przed walką. Życzę ci chłopcze, abyś kiedykolwiek miał możliwość sparować z takimi asami i życzę, aby mimo tego co pokazałeś w programie, zrobił karierę i miał szansę wyjść do walki w KSW, tak jak ja to robię od 2004 roku. Chciałeś być złośliwy? Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą. Pokora. Słowo klucz.Także do pracy i zapytaj trenerów Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego, czy to było potrzebne. Powodzenia

Dodaj komentarz