Załęcki wzywa do rewanżu Szpilkę!

Denis Załęcki, który już za kilka dni stoczy swój kolejny pojedynek pod szyldem Clout MMA liczy na rewanżowe starcie z Arturem Szpilką. 

Ci Panowie zdecydowanie nie połają do siebie sympatią. Zawodnik KSW- Artur Szpilka oraz aktualnie walczący dla freakowej organizacji Clout MMA- Denis Załęcki skrzyżowali ze sobą rękawice we wrześniu 2022 roku na gali HIGH League 4. Wówczas lepszy okazał się ”Szpila”, który wygrał po kontuzji kolana ”Bad Boya” pod koniec pierwszej rundy. Mimo tego pojedynku, zawodnicy podchodzili do siebie z szacunkiem i nie mieli problemu z tym, żeby przed, jak i tuż po walce podać sobie dłoń.Podejście obu fighterów do siebie zaczęło się jednak zmieniać w mgnieniu oka. Z wypowiedzi na wypowiedź konflikt zdecydowanie się zaostrza i wydaję się być kwestią czasu, aż będziemy świadkami pojedynku Szpilka vs. Załęcki 2, czyli starcia o które mocno zabiega Denis:

”Teraz mam walkę z „Bułą”, później trzy miesiące, czy dwa będę się do kogoś innego przygotowywał. Niech zrobi walkę w KSW, pewnie teraz prze****doli, zależy z kim będzie walczył. Dostanie Wrzoska, dostanie w piz** w pierwszej rundzie. Niech da mi rewanż, to mu pokażę, gdzie jest jego miejsce. Okopię mu troszeczkę nóżki, to mu te patyki się połamią. Jest mocny, ale myślę, że jestem w stanie sobie z nim poradzić

Dodaj komentarz