„Wtedy Koike wraca do gry”- Martin Lewandowski o ponownym angażu Klebera w KSW!

Kleber Koike Erbst wróci do KSW? Martin Lewandowski stawia jeden warunek!

Koike to były zawodnik oraz były mistrz w kategorii piórkowej federacji KSW. Dla tejże organizacji stoczył 5 walk z czego 4 wygrał. Japończyk miał okazję walki na największej gali KSW 39, gdzie wywalczył pas mistrzowski w starciu z Marcinem Wrzoskiem. Ostatnią walkę jaką stoczył, była walka z Mateuszem Gamrotem na KSW 46.

Po tej walce Japończyk został zwolniony z KSW. Przyczyną wypowiedzenia była sporna kwestia w sprawie gaży dla Koike. Po tym Kleber stoczył jedną walkę dla organizacji ONE Japan Series, gdzie efektownie poddał już w pierwszej rundzie swojego rywala.

Były mistrz od dawna wyraża chęć powrotu do Polskiej organizacji. Wczoraj na swoim instagramie zachęcił fanów, aby pomogli mu dostać się ponownie do KSW pisząc #kleberkoikereturn oraz oznaczając włodarzy KSW:

Martin Lewandowski w wywiadzie dla InTheCage zdradził jak wyglądają jego rozmowy z Koike, oraz warunek ponownego angażu dla KSW:

„Z przykrością musieliśmy się rozstać, pamiętajmy, że my wynagrodzenie kalkulujemy na podstawie tego, jak zawodnicy sprzedają gale,bilety czy PPV. Nie dogadaliśmy się i przeszedł do ONE. Nie wiem , czy ma z nimi kontrakt, ale jestem z nim w korespondencji na Instagramie od dłuższego czasu.Cieszę się, że po czasie możemy znowu usiąść do stołu mimo, że wirtualnego(..) Mogę tyle zadeklarować, że nadal jesteśmy zainteresowani i jeżeli się dogadamy finansowo, to Koike wróci do gry.

 

 

Dodaj komentarz