WOTORE EWOLUUJE DLA FANÓW – TYM RAZEM WALKI KOŃCZY TYLKO NOKAUT ALBO PODDANIE!

W sobotę 23 maja odbędzie się drugi w historii Polski turniej krwawych walk na gołe pięści. WOTORE powraca z nową, brutalniejszą formułą walki. Zmienione zostaną reguły, aby turniej sprostał wymaganiom fanów tej ostrej i emocjonującej rozrywki. Transmisję z turnieju WOTORE 2 można będzie oglądać w systemie PPV.

Wojownicy biorący udział w drugim turnieju WOTORE doskonale wiedzą, na co się piszą. Mogą zaufać jedynie sile własnych mięśni, umiejętnościom wszechstylowej walki oraz woli przetrwania. Na WOTORE 2 nie istnieją zasady poza jedną, prostą – walcz, dopóki możesz. Tylko zwycięzca opuści arenę z nagrodą pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych.

Tego w Polsce jeszcze nie było, to całkowity powrót do korzeni – mówi Maciej „Sowa” Browarski, jeden z organizatorów i pomysłodawców WOTORE. – Dostosowujemy turniej do oczekiwań naszych fanów, którzy żądają mocnych wrażeń. Formuła została ulepszona i zawodnicy zostaną zmuszeni do agresywnej walki. Tym razem będzie naprawdę ostro i brutalnie. Zmieniliśmy zasady i starcia nie kończą się już wypadnięciem poza arenę. Uczestnicy będą walczyć do samego końca!

WOTORE 2 zaostrza rozgrywkę. Nadal dozwolone będą uderzenia gołymi pięściami, głową, łokciami i kolanami, a do tego rzuty, obalenia i dźwignie – różnica polega na tym, że dwa wypchnięcia nie przerywają pojedynku. Zobaczymy okrutną walkę aż do nokautu lub przerwania.

Wojownicy przystępujący do turnieju poddają się swoim pierwotnym instynktom, by zaserwować widowni niezapomniane, brutalne widowisko. Klimat znany z filmowych bijatyk w połączeniu z nowymi regułami dostarczą emocji na niespotykanym dotąd poziomie. Turniej rozgrywa się bez publiczności. Będą tylko zdeterminowani zawodnicy i ich walka do ostatniego ciosu!

Wszystko robimy z myślą o fanach walk na gołe pięści. Sami jesteśmy kibicami i dobrze wiemy, czego oczekuje się od naszych turniejów. WOTORE stanie na wysokości zadania i zapewni kapitalne show  – dodaje Janusz Obcowski, współwłaściciel organizacji. – Zasady zostały tak zmodyfikowane, żeby zawodnicy nie mogli unikać bezpośredniej walki. Spodziewajcie się pełnej dynamiki, brutalnych pojedynków i satysfakcjonujących zakończeń. Nikt nie będzie zawiedziony dawką emocji, jakie szykujemy dla naszych widzów!

Turniej WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

Dodaj komentarz