Wotore 2 – Lista ogłoszonych zawodników !!

Znamy listę 8 zawodniku turnieju Wotore 2 – brutalnych walk na gołe pięści. Oto sylwetki bohaterów wydarzenia !

Piotr Łapuć

Wiek: 40 lat
Waga: 91 kilogramów
Wzrost: 181 centymetrów

Piotr Łapuć to przedstawiciel tarnowskiej sekcji boksu tajskiego „Thai Gym”. Ma na koncie liczne występy i walczy w bardzo wielu federacjach. To najbardziej doświadczony uczestnik turnieju, dysponujący silnym ciosem i mocnym charakterem. Piotr daje widowiskowe pojedynki, a w swojej karierze nigdy nie został znokautowany, co świadczy o jego dużej odporności i woli walki. To są z pewnością walory dające gwarancje dobrego widowiska.

Michał Bańbuła

Wiek: 39
Waga: 102
Wzrost: 183

Bańbuła to kolejny mocny i doświadczony zawodnik. Jego największym atutem jest doświadczenie na ringach bokserskich na których stoczył ponad 50 walk. Nie jest to jednak zawodnik jednej płaszczyzny. Michał od lat trenuje BJJ w sosnowieckim Gracie Barra i dąbrowskim Rio Grappling pod okiem takich postaci jak Maciej Polok czy Rafał Balicki. Już wkrótce przekonamy się co zaprezentuje ten wszechstronny wojownik.

Szymon Nowowiejski

wiek: 28 lat
waga: 115kg
wzrost: 191cm

Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT. Taka mieszanka daje nam koktajl wybuchowy, który mamy nadzieje eksploduje na II edycji Wotore

@Szymon Nowowiejski https://instagram.com/szymon_nowowiejski?igshid=1inumzotjaci5

Damian Bury

Wiek 28 lat
Waga 125 kg
Wzrost 200 cm

Solidny zawodnik, którego niewątpliwym atutem są warunki fizyczne. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 16 lat. Łokcie, uderzenia głową, ostre wymiany to coś, w czym czuje się świetnie. Pod okiem trenerów Daniela Płonki i Piotra Hałonia pracuje nad każdą płaszczyzną, potrzebna aby efektywnie i efektownie toczyć swoje walki. Wierzmy, że słowa i deklaracje o nieustępliwości, walce do końca będą miały pokrycie na arenie!

@Damian Bury

Kamil Stolecki

Wiek 24 lata
Waga 88 kg
Wzrost 179 cm

Poznajcie kolejnego zawodnika ze Śląska, skąd wywodzą się twarde charaktery. Młody i ambitny fighter, rozpoczynający swoją karierę od boksu, ale radzący sobie także świetnie w parterze.
Swoją szybkość, zwinność,a także wytrzymałość pokazał w telewizyjnym programie Ninja Warrior Polska.
Czy te atrybuty będą na tyle mocne, aby walczyć i zwyciężać w formule na gołe pięści bez kategorii wagowych? Jesteśmy pewni, że tak 🔥👊

@Kamil Stolecki https://www.instagram.com/kamil_stolecki_of/?hl=pl

Eric Olsen

Wiek: 37 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 98 kg

Eric jest wszechstronnym fighterem, w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach !!!
Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Swoje pojedynki toczy w Ameryce, wyspach i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze „podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek bez względu na zasady i kategorie wagowe” Jest kolegą treningowym znanego w Polsce psychopaty Vaso i jeżeli temperamentem są podobni to możemy być pewni piekła na arenie

@Eric Olsen https://instagram.com/king_ericbloodaxe?igshid=whbkpt7sxo4f

Luca Bergers

Wiek: 33 lata
Waga: 82 kg
Wzrost: 175 cm

Kolejnym zawodnikiem, który weźmie udział w turnieju jest reprezentant Włoch. Luca nie kalkuluje, nie obawia się wyzwań i mocnych wrażeń. Dowodem na to są jego pojedynki na gołe pięści, a także udział w rozgrywkach historycznej włoskiej odmiany sportu Harpastum, która jest połączeniem piłki nożnej, rugby i …. MMA, gdzie niejednokrotnie podczas rozgrywek dochodzi do pojedynków na pięści miedzy zawodnikami. Zobaczymy czy tak mocne i egzotyczne doświadczenia pozwolą mu wygrać turniej. Jesteśmy pewni, że będzie ciekawie!

@Luca Bergers @luca_theitalianwarrior_bergers

Karol Grzesiuk

Wiek: 35 lata
Waga: 137 kg
Wzrost: 200 cm

Listę zamyka Karol, człowiek monstrum. Czy potężne gabaryty pozwolą przeważyć szalę na swoją stronę. Na to i na wiele innych pytań odpowiedź znajdziemy na najbliższym turnieju!

Dodaj komentarz