WOTORE 2: Będzie walka kobiet! Izabela Badurek wycofała się z pojedynku z Klaudią Sygułą

Na WOTORE 2 dojdzie do pierwszego pojedynku kobiet na gołe pięści! Klaudia Syguła z łódzkiego klubu Shark Top Team to pierwsza kobieta, która zdecydowała się wystąpić na arenie WOTORE. Jej rywalką 23 maja miała być Iza Badurek, która ostatecznie zrezygnowała z pomysłu tuż przed podpisaniem kontraktu. Trwają poszukiwania innej przeciwniczki. Organizatorzy rozmawiają z kilkoma znanymi zawodniczkami ze świata sportów walki.

„Bardzo się cieszę, że jako pierwsza kobieta potwierdziłam swój udział w WOTORE” – mówi Klaudia Syguła, która koniecznie chciała zmierzyć się z Izą Badurek. – „Zdaję sobie sprawę z ryzyka kontuzji, ale to przecież wpisane w ten zawód. Zniesienie przez organizację zasady o wypchnięciach kończących walki wpłynie na pewno na atrakcyjność i widowiskowość. Świat należy do odważnych!”

Wczoraj z zaklepanego pojedynku z Sygułą nagle wycofała się Izabela Badurek, która nie uzyskała zgody Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN napisał na Facebooku, że zawodniczka związana z jego organizacją ma inne plany sportowe, choć wcześniej Badurek wyraziła zgodę na występ w WOTORE. W gronie potencjalnych rywalek Klaudii znajdują się m.in. Oliwia Załuska i Róża Gumienna. Ta pierwsza miała już okazję walczyć z łódzką fighterką i przegrała przed czasem. Czyżby szykował się rewanż w brutalniejszej formule?

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

Dodaj komentarz