”Wojna może być także piękna”- Maciej Kawulski o walce Przybysz vs. Racić II

Od wczoraj, najlepsza polska organizacja KSW ma nowego mistrza w wadze koguciej. Jest nim 27-letni gdańszczanin- Sebastian Przybysz (8-2).

”Sebić”, który po niesamowitej, pełno dystansowej walce udanie zrewanżował się Antunowi Racicowi (25-9-1), odbierając mu przy tym pas mistrzowski, dzierżony przez niego przez blisko półtora roku zaimponował wszystkim polskim fanom MMA.

Przybysz, do walki podchodził jako underdog, mimo to znalazł sposób na niepokonanego na polskiej ziemi Chorwata, udowodniając przy tym, że ciężką pracą, człowiek potrafi osiągnąć bardzo dużo!

Te niesamowite 25 minut, dzięki którym Przybysz spełnił swoje marzenie, dając przy tym najlepszą walkę w kategorii koguciej i jedną z najlepszych w historii KSW zrobiły mega wrażenie na współwłaścicielu KSW- Macieju Kawulskim, który oprócz gratulacji skierowanych do nowego mistrza, wyraził swoje odczucia dotyczące tego starcia:

”Widziałem różne wojny… Ekscytujące, pochłaniające, niezwykłe, a nawet chwalebne… Ale wszystkie okrutne. Ta wczoraj pokazała, że wojna może być także piękna. Gratuluję nowemu mistrzowi.”

Dodaj komentarz