Wielkie transfery do Akademii Sportów Walki Wilanów?

Według trenera Mirosława Oknińskiego do Akademii Sportów Walki Wilanów mają dołączyć trener Robert Jocz, trener Robert Złotkowski, Marian Ziółkowski oraz Jan Błachowicz.

Ostatnio w mediach społecznościowych warszawskiego WCA zawrzało. Klub poinformował o zakończeniu współpracy z klubowym Head Coachem Robertem Joczem. Jego funkcje w klubie przejął prowadzący wielu zawodników Anzor Azhiev.

Podopiecznymi trenera Jocza są między innymi Marian Ziółkowski oraz Jan Błachowicz. Szkoleniowiec był obecny na każdej walce zawodników w ostatnim czasie, będąc jedną z ważniejszych postaci w narożnikach fighterów.

Robert Złotkowski jest trenerem boksu w WCA i razem z Robertem Joczem był obecny na każdej walce Jana Błachowicza.

Marian Ziółkowski w przeszłości przed dołączeniem do WCA trenował u trenera Oknińskiego. Zawodnik w Akademii Sportów Walki Wilanów spędził osiem lat i mocno się rozwinął. Po długiej przygodzie w Wilanowie postanowił kontynuować swoją karierę trenując w Warszawskim Centrum Atletyki.

Między Mirosławem Oknińskim, a Robertem Joczem panuje odwieczna rywalizacja. Panowie za sobą nie przepadali, nie kryjąc do siebie niechęci. Wnioskując po poście trenera Oknińskiego te czasy prawdopodobnie minęły. Być może będziemy świadkami stworzenia legendarnego duetu trenerskiego i głośnych transferów do Akademii Sportów Walki Wilanów. Czas pokaże, pozostaje czekać.

Dodaj komentarz