Wielki rewanż potwierdzony! Karlos Vemola vs. Attila Vegh 2 już niebawem dojdzie do skutku

Zaskakujące wieści zza naszej południowej granicy wypłynęły w niedzielne popołudnie do światowych mediów. Już niedługo dojdzie do rewanżowego starcia dwóch absolutnych weteranów tego sportu.

Promotorzy czesko-słowackiej organizacji OKTAGON MMA nie przestają zaskakiwać i mocno starają się, aby o ich produkcie mówiło się jak najgłośniej na całym świecie. Po ostatnich wprowadzonych nowościach, jakimi okazały się być m.in. turniej z łączną pulą nagród wynoszącą milion euro czy chociażby zapowiedź ich tegorocznej ekspansji na rynek Brytyjski, dzisiaj pojawił się kolejny news.

Jak wynika z informacji podanych na oficjalnych kontach organizacji w mediach społecznościowych, już niebawem będziemy świadkami wielkiego rewanżu pomiędzy dwoma wielkimi legendami europejskiej sceny MMA – Karlos Vemola (33-6) oraz Attila Vegh (33-9) po prawie 4 latach ponownie skrzyżują ze sobą rękawice. Data i miejsce tego zestawienia nie zostało jeszcze ustalone i ma zostać oficjalnie podane już wkrótce.


Do pierwszego starcia tych dwóch niezwykle doświadczonych zawodników doszło na gali OKTAGON 15 w listopadzie 2019 roku. Wtedy górą okazał się być Słowak, który już w pierwszej rundzie znokautował Vemole, szokując niemal całe ówczesne środowisko sportów walki, bowiem Karlos był wtedy niepokonany od 11 pojedynków i ponad 3 lat. Był to zarazem również ostatni raz, kiedy mogliśmy obejrzeć Attile Vegha w klatce, bo od tamtego czasu nie stoczył już żadnego starcia.

Czeski „Terminator” po tamtej porażce wygrał 6 kolejnych starć z rzędu i ma już zaplanowane 2 następne – z Al’em Matavao (10-5) na gali OKTAGON 41 i miesiąc później podczas OKTAGON 43 – z Patrikiem Kinclem (26-10).

Zważywszy więc na to, potencjalny termin rewanżowej walki pomiędzy Veghiem a Vemolą, najpewniej będzie miał miejsce w drugiej połowie bieżącego roku bądź też na początku przyszłego. 

Dodaj komentarz