Przed nami jeden z najważniejszych weekendów w historii polskiego MMA. W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz (27-8) stanie do pierwszej defensywy pasa wagi półciężkiej UFC z niepokonanym na zawodowych ringach, mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą (20-0). Na gali UFC 259 zobaczymy także kolejną obronę mistrzostwa dywizji piórkowej przez Amandę Nunes (20-4) z Megan Anderson (11-4). Podczas trzeciej walki o najwyższe laury Peter Yan (15-1)zmierzy się Aljamainem Sterlingiem (19-3). Sobotniego wieczoru odbędzie się także 9 już edycja gali FAME MMA. Nie zabraknie znanych osobowości z polskiego Internetu i nie tylko. Między innymi walka Patryka “Kizo” Wozińskiego z Gabrielem “Arabem” Al-Suwim, który wskoczył na zastępstwo za “Popka” pięć dni przed galą, czy mistrzowski pojedynek w wadze średniej pomiędzy Marcinem Malczyńskim a Jakubem “Kubańczykiem” Flasem. Przed nami także wydarzenie bokserskie odbywające się w mieście Flint. W main evencie zmierzą się dwie niepokonane pięściarki – Claressa Shields i Marie-Eve Dicaire..

 6 marca SOBOTA:

Gala boksu w mieście Flint: SuperWoman

Karta walk:

Walka wieczoru:

  • Claressa Shields (10-0, 2KO) vs. Marie-Eve Dicaire (17-0)in a WBC/WBO/IBF/WBA w wadze junior średniej kobiet

Karta głowna:

  • Danielle Perkins vs. Monika Harrison; waga ciężka kobiet
  • Logan Holler vs. Schemelle Baldwin; waga średnia kobiet
  • Jamie Mitchell vs. Noemi Bosques waga kogucia kobiet

Transmisja w TVP SPORT na żywo z piątku na sobotę od godziny 2:55.

 

FAME MMA 9

Początek gali: 19:30

Karta walk:

Walka wieczoru:

Patryk “Kizo” Woziński vs. Gabriel “Arab” Al Sulwi – walka na zasadach boksu

Karta główna:
Kacper Blonsky vs. Sylwester “Wardęga” Wardęga
Marcin Malczyński vs. Jakub “Kubańczyk” Flas – o pas wagi średniej
Kamil “Zusje” Smogulecka vs. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Anna Andrzejewska vs. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska
Jakub Post vs. Mikołaj “Vandal” Rdzanek
Patryk “Patrykos” Domke vs. Paweł “Ponczek” Sikora
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Patryk “Mortalcio” Baran
Patryk “Ryba” Karaś vs. Oleg Riaszeńcew

Transmisja w systemie PPV(od 04.03 od 23.99zł) na stronie famemma.tv

UFC 259

Karta główna:

205 lb: Jan Błachowicz (27-8) vs. Israel Adesanya (20-0) – o pas wagi półciężkiej
145 lb: Amanda Nunes (20-4) vs. Megan Anderson (11-4) – o pas wagi piórkowej
135 lb: Petr Yan (15-1) vs. Aljamain Sterling (19-3) – o pas wagi koguciej
155 lb: Islam Makhachev (18-1) vs. Drew Dober (23-9)
205 lb: Thiago Santos (21-8) vs. Aleksandar Rakic (13-2)

Karta wstępna:

135 lb: Dominick Cruz (22-3) vs. Casey Kenney (16-2-1)
135 lb: Song Yadong (16-4-1) vs. Kyler Phillips (8-1)
125 lb: Joseph Benavidez (28-7) vs. Askar Askarov (13-0-1)
125 lb: Rogerio Bontorin (16-2) vs. Kai Kara-France (21-9)

Karta przedwstępna:

125 lb: Tim Elliott (16-11-1) vs. Jordan Espinosa (15-8)
205 lb: Kennedy Nzechukwu (7-1) vs. Carlos Ulberg (3-0)
170 lb: Sean Brady (13-0) vs. Jake Matthews (17-4)
115 lb: Livinha Souza (14-2) vs. Amanda Lemos (8-1-1)
155 lb: Uros Medic (6-0) vs. Aalon Cruz (8-3)
135 lb: Mario Bautista (8-1) vs. Trevin Jones (12-6)

Transmisja:

4:00 – karta główna – Polsat Sport (+ studio od 2:30)
2:00 – karta wstępna – UFC Fight Pass
0:00 – karta przedwstępna – UFC Fight Pass

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment