Walka Szymona Bajora usunięta z rozpiski piątkowej gali ARES 6

Na nadchodzącej gali ARES 6, jednym z bohaterów karty walk miał być Szymon Bajor. Pojedynek niestety nie dojdzie skutku.

W najbliższy piątek, na paryskim La Dôme de Paris, odbędzie się szósta już edycja gali francuskiej federacji ARES Fighting Championship. Wielu reprezentantów Polski toczyło tutaj swoje boje na poprzednich odsłonach i podobnie miało być i tym razem, gdyż jakiś czas temu ogłoszono, że jednym ze starć karty głównej będzie walka Szymona Bajora (23-9) z Aleksandrem Maslovem (9-1).

Jednak dzisiaj, zupełnie nieoczekiwanie, na dwa dni przed startem wydarzenia, Polak w swoich mediach społecznościowych poinformował, że pojedynek ten został odwołany na skutek kontuzji Maslova. Organizacja nie zdecydowała się na znalezienie zastępstwa, przez co Szymon nie pojawi się na gali.

Podobna sytuacja miała miejsce z udziałem innego polskiego zawodnika. Na tej samej gali, walką wieczoru miał być pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Marselem Sychevem (2-0) a Filipem Stawowym (9-2). Francuz nie przeszedł kontroli antydopingowej, a „Czołg” został usunięty z rozpiski wydarzenia.

Wciąż pozostaje nam trzymać kciuki za Marka Jakimowicza (4-0) i Muslima Tulshaeva (10-2) którzy powinni zawalczyć w piątkowy wieczór bez żadnych perturbacji.

Dodaj komentarz