Walka Szymona Bajora usunięta z rozpiski piątkowej gali ARES 6

Na nadchodzącej gali ARES 6, jednym z bohaterów karty walk miał być Szymon Bajor. Pojedynek niestety nie dojdzie skutku.

W najbliższy piątek, na paryskim La Dôme de Paris, odbędzie się szósta już edycja gali francuskiej federacji ARES Fighting Championship. Wielu reprezentantów Polski toczyło tutaj swoje boje na poprzednich odsłonach i podobnie miało być i tym razem, gdyż jakiś czas temu ogłoszono, że jednym ze starć karty głównej będzie walka Szymona Bajora (23-9) z Aleksandrem Maslovem (9-1).

Jednak dzisiaj, zupełnie nieoczekiwanie, na dwa dni przed startem wydarzenia, Polak w swoich mediach społecznościowych poinformował, że pojedynek ten został odwołany na skutek kontuzji Maslova. Organizacja nie zdecydowała się na znalezienie zastępstwa, przez co Szymon nie pojawi się na gali.

https://www.instagram.com/p/CdsvpZwoWQP/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Podobna sytuacja miała miejsce z udziałem innego polskiego zawodnika. Na tej samej gali, walką wieczoru miał być pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Marselem Sychevem (2-0) a Filipem Stawowym (9-2). Francuz nie przeszedł kontroli antydopingowej, a „Czołg” został usunięty z rozpiski wydarzenia.

Wciąż pozostaje nam trzymać kciuki za Marka Jakimowicza (4-0) i Muslima Tulshaeva (10-2) którzy powinni zawalczyć w piątkowy wieczór bez żadnych perturbacji.

Dodaj komentarz