Organizacja walk na gołe pięści – GROMDA odkrywa kolejne karty i przedstawia nam następnego śmiałka, którym jest Vasyl Halych!

Reprezentant klubu Shark Top Team weźmie udział w turnieju, gdzie główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych. Vasyl jest również trenem boksu, który tym razem będzie musiał sobie poradzić bez rękawic, podczas walki w ringu.

GROMDA przedstawia zawodnika jako zabijakę, który wchodzi do gry!

„Tajemniczy i nieprzewidywalny zabijaka. Samotny wilk, kochający krwawą i dobrą bitkę. VASYL wchodzi do gry!

Reprezentant klubu Shark Top Team, który pod czujnym okiem trenerów Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka oraz wsparciu walecznych i charakternych zawodników MMA takich jak Marcin „Polish Zombie” Wrzosek przygotuje się do turnieju GROMDA. Z takim teamem zdecydowanie będzie gotowy na wszystko i na wszystkich. Vasyl Halych, uczestnik o sercu wojownika, który nigdy nie odmawia sportowej walki.”

W turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści weźmie udział 16 uczestników wybranych na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Pula nagród w turnieju wynosi 150 tysięcy złotych. Główną nagrodą będzie rekordowe 100 tysięcy złotych. Podczas każdej imprezy nagrodzona zostanie najlepsza walka bonusem w wysokości 10 tysięcy złotych. Za każdą wygraną walkę podczas turnieju uczestnik otrzymuje 2 tysiące złotych. Za udział w samym turnieju niezależnie od wyniku jego zmagań uczestnik ma gwarantowane również wynagrodzenie pieniężne. Zwycięzca turnieju oprócz nagród pieniężnych otrzyma pas mistrzowski GROMDA Champion oraz przygotowane nagrody materialne.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment