Usman staje w obronie Masvidala, odpowiada McGregorowi

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Jorge Masvidal wdarł się w kłótnie z Conorem McGregorem (Link). Niespodziewanie, były rywal Masvidala stanął w obronie zawodnika z ATT, mowa tu o mistrzu kategorii półśredniej – Kamaru Usmanie.

 

McGregor krytycznie wypowiedział się na temat wypadnięcia Jorge Masvidala z walki z Leonem Edwardsem. Irlandczyk uważa, że skoro Masvidal podpisał kontrakt na starcie, to powinien do niej wyjść. Inne zdanie na ten temat ma rozdający karty w kategorii półśredniej mistrz – Kamaru Usman.

Powinieneś być cicho. Płaczesz z powodu kontuzji bardziej niż ktokolwiek inny po tym, jak dostaniesz baty. Stopa, kostka, piszczel, czego jeszcze mi brakuje?

Irlandczyk odpowiedział na poniższego twetta jednak usunął go.

Ye you’re missing something bro for sure. Don’t quite know what tho. Originality maybe? I don’t know, something. It’s like, nobody cares. No one cares what the fuck you’re at. And you try so hard too, I just don’t know. Somethings missing for you tho for sure. God bless anyway 🙏.

Na pewno coś ci brakuje, bracie. Nie do końca wiem co. Może oryginalność? Nie wiem, czegoś… nikogo nie obchodzisz. Nikogo nie obchodzi, kim kur**. A ty tak bardzo się starasz, po prostu nie wiem. Czegoś ci jednak brakuje. Niech Bóg błogosławi mimo wszystko. – Napisał na Twitterze Irlandczyk.

 

To nie pierwszy raz, kiedy panowie starli się w mediach społecznościowych. Conor McGregor wielokrotnie mówił, że interesuje go pas kategorii półśredniej, plany Irlandczyka wyśmiewał nie tylko Usman, a także fani oraz znawcy. Dodatkowo Kamaru wielokrotnie powtarzał, że McGregor to tylko krzykacz i nie warto się nim przejmować, nie jest dla niego zmartwieniem.

Kamaru Usman to dominator kategorii półśredniej. W UFC stoczył 15 walk, wszystkie wygrał tym samym zepchnął Jona Jonsa z pierwszego miejsca, rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

McGregor natomiast niedawno wrócił do treningów po strasznej kontuzji, której nabawił się w trzeciej walce z Dustinem Poirieriem. Na ten moment nie wiadomo jakie plany ma McGregor, na liście potencjalnych przeciwników znajduję się: Michael Chandler, Tony Ferguson czy też Jorge Masvidal, z którym Irlandczyk kłócił się na Twiiterze.

Dodaj komentarz